Kim jesteśmy

FoodPlanet jest dostawcą i dystrybutorem  kompletnego, świeżego i całorocznego asortymentu owoców i warzyw, jak również ich przetworów, do sieci dystrybucyjnych, hurtowni oraz dla przemysłu przetwórczego.

Współpracujemy z indywidualnymi rolnikami, grupami producentów rolnych oraz producentami żywności. Owoce i warzywa dostarczane przez nas pochodzą z certyfikowanych upraw. W naszym asortymencie posiadamy również puree owocowe, koncentraty, soki NFC oraz soki świeże, wyciskane.

0
+
Produktów
0
+
Pozytywnych opini
sustainability-photo no 2

Stale się rozwijamy, wprowadzając na rynek nowe produkty. Jako sprawdzony dostawca świeżych owoców i warzyw do przemysłu przetwórczego, wprowadzamy na rynek gamę soków wyciskanych cold press w technologii HPP (high pressure processing), używając do produkcji wyłącznie najlepszego surowca, poddanego przez nas kontroli jakościowej.

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w skali globalnej, w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zgodnie z prawem polskim. Przeszło 10 – letnie doświadczenie w branży spożywczej, pozwala nam stwierdzić, iż jesteśmy prawdziwymi fachowcami w tym ro robimy, a robimy to z pasją, czym zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów.

100 % zadowolonych klientów

Pracujemy od 9:00 do 17:00

Nasz zasięg

Polska
Norwegia
Szwecja
Niemcy
Hiszpania
Włochy
Grecja
Holandia
RPA
Egipt
Maroko
Turcja
Meksyk
Peru
Brazylia
Indie